Telefon
Whatsapp

Kazımiye Mah., Fesleğen Sk. No:2 / C, 59860 Çorlu/Tekirdağ

Cupping Masajı

Cupping Masajı Çorlu Denildiğinde Best Masaj Her Zaman Hizmetinizde.

Cupping Masajı Çorlu

Cupping Masajı

Modern fizik tedavi yöntemlerinden olan cupping (kupa) terapi son yıllarda dünyada ve ülkemizde tamamlayıcı ve geleneksel tedavi uygulamaların dan birisi olarak popüler olmuştur ve dünyanın farklı bölgelerinde konvansiyonel tedaviye cevap vermeyen ya da kronik hastalıklarda tamamlayıcı tedavi olarak uygulanmaktadır. Kupa tedavisi farklı şekillerde uygulanmakla birlikte temel olarak yaş(hacamat) ve kuru kupa tedavisi olarak yapılmaktadır. Her iki uygulamada da kupalar negatif basınç oluşturarak cilde yerleştirilmekte ve cilt altında extraselüler alanda yeni oksijenli kan için yer açmaktadır .Yaş kupa(hacamat) tedavisinde cilde çizikler atılarak kan dışarı alınmaktadır

Cupping Masajı Çorlu, Çorlu Cupping Masajı, Cupping Masajı Fiyatları Çorlu, Kupa Tedavisi Salonu Çorlu, Çorluda Cupping Masajı, Kupa Tedavisi Çorlu, Masaj Çorlu denilince her zaman hizmetinizdeyiz.

Çorlu Cupping Masajı

Kupa Uygulama Tipleri

Kuru kupa uygulaması · Yaş kupa tedavisi (hacamat) · Hareketli kupa tedavisi · Boş kupa tedavisi · İğne kupa tedavisi · Su kupa tedavisi · Sıcak kupa/moksa kupa · Herbal kupa , kupa masajı(haraeketli kupa)

Çorlu Kaliteli Masaj Denildiğinde Akla İlk Gelen Marka Olmanın Gururunu Yaşamaktayız.

Çorlu Güvenilir Masaj Denildiğinde Akla İlk Gelen Marka Olmanın Gururunu Yaşamaktayız.

Tüm Hizmetlerimiz Profesyonel Ekiplerimiz Tarafından En Kaliteli Şekilde Yapılmaktadır.

Uygun Fiyatlı Ve Huzur Dolu Masaj İçin Doğru Yerdesiniz.

Best Masaj

Çorlu Masaj Salonu